POBIERZ LISTĘ!

Lista 10 trików produktywności, która oszczędza mi 3 godziny i 10 minut dziennie... minimum (+ 10 narzędzi, które mi w tym pomagają)

POBIERZ

Zasoby


Narzędzia i usługi, których potrzebujesz, aby osiągnąć sukces.

Witaj w sekcji z zasobami Trzy Poziomy. Jest to lista narzędzi, stron, i serwisów, które używam i które rekomenduję do budowania swojego biznesu, prowadzenia lepszego życia i bycia bardziej produktywnym.

  • LeadPages – Moja tajna broń. Buduję tutaj strony bez znajomości kodowania, sfokusowane na zbieraniu maili. Tu przykład 1, a tu przykład 2. W prosty sposób integruje się np. z Mailchimp.
  • Mailchimp – Ciągle mój numer jeden system do zarządzania mailami. Używam go na Chmurowisku i na Trzy Poziomy. Idealne do wysyłania maili do odpowiednich grup z listy mailowej.
  • Canva – Każda grafika, która widoczna jest na tym blogu i w innych miejscach (Facebook, Twitter, Patronite) pochodzi z Canva. Dzięki niemu tworzę grafikę w przeglądarce i mam dostęp do wielu profesjonalnych zdjęć.
  • Wp-Engine – Hosting WordPress z najlepszą sławą w internetach. Ekstremalnie szybki, super wygodny i o wszystko dba bardzo dobry support. Używam do bloga ITCertificationMaster.
  • Zenbox – Polski hosting. Używam go aktualnie do 4 blogów, w tym do Trzy Poziomy. Zaleta: całkiem dobre wsparcie i cena… 15 PLN/miesięcznie.
  • Buffer – Sam nie lubię, gdy dostaję nagle na Twitter kilka wiadomości od danego człowieka, którego śledzę. Buffer pozwala zaplanować aktywności w Social Media i publikować dane, wtedy gdy jest to optymalne.