SPECJALNE VIDEO DLA CIEBIE!

10 Zalet Ułożenia Własnego Planu Życia I Dlaczego Warto Go Zautomatyzować.

OBEJRZYJ VIDEO

Szukam


Oto lista osób, których poszukuję. Jeżeli jesteś jedną z nich i masz ochotę zmienić ze mną kwałek świata to WYŚLIJ na [email protected] TWOJE VIDEO (max. 60 sekund), mówiące dlaczego Ty.

Asystent – B2B lub umowa o pracę (UoP). Od Trzech Poziomów, przez kursy, MiroBurn i dużo innych. Od pisania maili i tabelek, aż do budowania ze mną lejków w ActiveCampaign i ClickFunnels oraz wsparcie w nagrywaniu kursów, otwierania nowych biznesów i dostęp do mnie jak nikt inny. Wsparcie w nowych inicjatywach (których jest dużo). Na początku 8-20h tygodniowo z przedłużeniem na full etat. Rozwój nieograniczony.

Digital Marketing Specialist w MiroMaxMedia – B2B. Praca z dowolnego miejsca. Raz na dwa tygodnie spotkanie w Warszawie. Praca zwiazana z wdrażaniem lejków marketingowych. Od zasięgu (social media, reklamy), przez proces konwersji (LeadPages, ClickFunnels) i automatyzację (Drip, ActiveCampaign). Praca przy projektach Chmurowisko, MiroMaxMedia, zewnętrzynych klientów i wewnętrznych inicjatyw.

Dyrektor Szkoły Chmury – B2B lub UoP. Dotyczy Chmurowiska i Warszawy. Praca dotyczy rozwoju platformy Szkoła Chmury, tworzenie, nagrywania, zarządzanie zespołem, ale też dbanie o szczegóły techniczne oraz operacyjne (np. aby video było do publikacji w każdy poniedziałek). Od maja będzie wychodził prawie jeden trening miesięcznie. Pracy, a pracy.

Co-Owner w MiroMaxTV – Praca w Warszawie. Celem MiroMaxTV (nazwa się zmieni) jest stworzenie polskigo kanału informacyjnego ala Beme News i GrandCardoneTV. Celem spółki jest zmiana jakości polskich kanałów informacyjnych, z dodatkowym uczeniem i gigantyczną integracją z Social Media. Potrzebuję od Co-Ownera wiedzy w tworzeniu materiałów video, idealnie z doświadczeniem w produkcji. Finansowanie: Patronite.

Co-Owner w Long Life Project – Praca w Warszawie. Celem Long Life Project jest stworzenie firmy, która skupia ludzi (model subskrypcji), którzy mają na celu wydłużenie swojego życia, przez proste metody, jak sen, medytacje, odżywanianie, przez bardziej zaawansowane elelemnty jak implanty zmieniające nas w cyborgi. Easy stuff. Potrzebuję od Co-Ownera zarządzenia kwestią operacyjną, idealnie z wiedzą dotyczącą wydłużania życia. Finansowanie: Membership + Szkolenia Online.

Co-Owner w BookChecklist – Praca w Warszawie. Firma mająca na celu dostarczania książek (np. 4-Hour Workweek, Tribe of Mentors, If You’re Not First, You’re Last) w trzech formach: cała książka, ciekawe fragmenty z książki, checklist. W pierwszej wersji książki są wybierane. Następnie są dobierane za pomocą algorytmów Machine Learning do odpowiednich osób, w oparciu o historię i rozwój ludzi używających odpowiednich książek. Potrzebuję od Co-Ownera zarządzenia kwestią operacyjną, zanim zatrudnimy pierwszych ludzi do pomocy. Finansowenie: Membership.

Prezes Zarządu w Fundacji MiroMax – Fundacja MiroMax ma na cely wspieranie i promowanie młodych, zdolnych ludzi, tworzenia dla nich optymalnych warunków rozwoju oraz pomoc w realizacji ich marzeń i pomysłów na życie. Poszukuję Prezesa Zarządu i osobę, która przeprowadzi mnie przez cały proces wystartowania z fundacją i zarządzania nią. Finansowanie: Chmurowisko, MiroMaxMedia i kolejne spółki.

Aktualnie Współpracuję z (używam nazw ENG, bo lubię):

 • Maciej Stopa – Co-Owner i President of The Board w Chmurowisko
 • Damian Mazurek – Co-Owner, EVP i CTO w Chmurowisko
 • Michał Furmankiewicz – Co-Owner, EVP i Azure Architect w Chmurowisko
 • Marcin Knieć – EVP of Sales w Chmurowisko
 • Michał Zaręba – EVP of Professional Services w Chmurowisko
 • Łukasz Dorosz – EVP, COO i AWS Architect w Chmurowisko
 • Krystian Kucharski – Azure Architect – Development w Chmurowisko
 • Przemek Malak – AWS Architekt w Chmurowisko
 • Antea Kędziora – Director of Trainings w Chmurowisko
 • Grzegorz Ostrowski – CFO (External) w Chmurowisko i MiroMaxMedia
 • Łukasz Jabłoński – Lawyer (External) w Chmurowisko i MiroMaxMedia
 • Joanna Borkowska – Content Editor (External) w Chmurowisko i MiroMaxMedia
 • Jakub Jadczak – Web Developer (External) w Chmurowisko i MiroMaxMedia
 • Adrian Giętka – Social Media Manager (External) w MiroMaxMedia
 • Pola Augustynowicz – Graphic Artist (External) w MiroMaxMedia
 • Marcin Hinz – Video Editor (External) w SzkolaChmury